top of page

21 dni bez cukru - przyłącz się!

Akcja Bee Strong to odpowiadający na aktualne problemy kobiet stopniowy proces zmiany nawyków – w prostych krokach uczy zdrowych nawyków, wytrwałości i umiejętności zmiany własnego myślenia: by traktować przeszkody jako wyzwania, problemy jako przygody, a trudne sytuacje jako wartościowe lekcje.
Bee Strong - Bądź Silna wygraj z cukrem

  • Bee Strong to siła akceptacji swoich słabości. To siła pokory wobec świata i świadomość, że jedyne na co mamy wpływ to nasz sposób myślenia.

  • Bee Strong to też odkrywanie swojej wewnętrznej siły, która w każdej z nas gdzieś głęboko drzemie.

Każda uczestniczka wyzwania otrzyma program – darmowy dzienniczek w formie ebook’a pt. Oczyść ciało i umysł – Program 21 dni bez cukru, który podejmuje tematykę zmiany w sposób kompleksowy.

Każdy dzień programu zawierać będzie:

  • ćwiczenia mentalne oraz fizyczne do wykonania, wspierające oraz przeprowadzające poprzez proces zmiany nawyków;

  • opracowane przez dietetyków przepisy na śniadania, obiady i kolacje, zawierające składniki zmniejszające apetyt na cukier;

  • opracowany przez dyplomowanego kosmetologa plan regeneracji;

  • ćwiczenia do samoobserwacji.

Będzie to holistyczny poradnik dla kobiet, którego możecie zostać Państwooficjalnym patronem. Całość programu będzie wsparta cotygodniowymi webinarami dla kobiet prowadzonymi przez trenera i coach’a zdrowia.

Podsumowując, w ramach akcji realizujemy:

  • Siła jest kobietą, a w roju siła utworzenie grupy na FB, która wspólnie przejść przez to 21-dniowe wyzwanie.

  • Zmień ten nawyk – ebook Oczyść ciało i umysł – Program 21 dni bez cukru, który podejmuje tematykę zmiany w sposób kompleksowy. Na każdy dzień programu znajdować się w nim będą nie tylko ćwiczenia mentalne oraz fizyczne do wykonania, przeprowadzające poprzez proces zmiany nawyków, ale również opracowane przez dietetyków przepisy na śniadania, obiady i kolacje zawierające składniki zmniejszające apetyt na cukier, a także porady kosmetologa, pomagające zadbać o wygląd zewnętrzny.

  • #BeeStrong_badz_silna_wygraj_z_cukrem - Wyzwanie 21 –dni bez cukru wsparte pakietem - 40 batonów plus siatką na zakupy „Jestem silna, nie potrzebuję cukru”.

  • seria webinarów edukujących na temat zmiany oraz wprowadzenia prozdrowotnych nawyków prowadzone przez trenera i coacha zdrowia, psychodietetyka, coacha, mental-trenera i terapeutę Racjonalnej Terapii Zachowań.

Ważne!!!

Cały program #BeeStrong_badz silna oparty jest na najnowszych odkryciach z zakresu neurobiologii (budowy mózgu), kognitywistki, jak również terapii poznawczo-behawioralnej w tym racjonalnej terapii zachowań (RTZ).

Prowadząca - prezes Fundacji Magdalena Cieśla - certyfikowany trener, coach, certyfikowany trener stylów myślenia FRIS i DISC, terapeuta RTZ oraz psychodietetyk. Autorka książek: „Filozofia Reklamy”, „Bądź szczęśliwa” „Żyj naturalnie, czyli dekalog zdrowego życia”. Redaktor naczelna ogólnopolskiego dwumiesięcznika Żyj naturalnie. Wykładowca w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Stworzyła własny model RRSS (Rozwój i Realizacja Silnych Stron), w którym koncentruje się na odkrywaniu silnych stron, ukrytych zasobów i rozwiązywaniu problemów poprzez ich wzmacnianie.


źródło: materiały prasowe


bottom of page