top of page

30 minut i jesteś fit!

Zaktualizowano: 24 mar 2020

Trenujesz mniej, zyskujesz więcej!

Widoczne efekty treningu po zaledwie 30 minutach?

To jest możliwe.

Słyszeliście o elektrofitnessie?

Jeśli nie, to przeczytajcie, naprawdę warto.


Trening EMS z Miha Bodytec jest coraz bardziej dostępny i popularny w Polsce. To świetne rozwiązanie w dzisiejszych czasach, kiedy mamy coraz mniej czasu, a jednocześnie coraz większą potrzebę bycia fit. Nie musisz już spędzać godzin w klubie fitness. Wystarczy 30 minut treningu na bazie elektrostymulacji w tzw. „mikrostudiu EMS” 2 razy w tygodniu, a już po miesiącu zobaczysz efekty.


Dlaczego tylko 30 minut?

W trakcie sesji EMS z trenerem personalnym jednocześnie stymulowane są wszystkie partie mięśniowe dzięki czemu wydatek energetyczny organizmu jest bardzo duży.


Cała sesja treningowa składa się z:

- rozgrzewki tzw. „przyzwyczajenia do impulsu”

- części głównej - wybieramy plan treningowy odpowiedni dla siebie

- części końcowej, w której następuje rozluźnieniu i uspokojeniu organizmu


A wszystko to w zaledwie 30 minut, podczas których naprawdę się zmęczysz. Dzięki elektrofitnessowi spalisz zbędne kilogramy i zredukujesz poziom tkanki tłuszczowej. Wzmocnisz i rozbudujesz mięśnie. Dużym plusem treningu EMS jest fakt, że w trakcie 30-minutowej sesji adaptujesz zarówno mięśnie położone w zewnętrznych partiach ciała, jak i te położone głębiej – tzw „mięśnie głębokie”, czyli partie, które odpowiadają za stabilizację kręgosłupa, koordynację i motorykę, a które bardzo ciężko zaadaptować w trakcie standardowych ćwiczeń fitness. Elektrofitness to też świetne rozwiązanie dla osób, które mają problemy ze stawami. Dzięki systemowi opartemu na stymulacji mięśniowej zewnętrznym impulsem elektrycznym, trening w ogóle nie obciąża stawów, bo nie używasz ciężarów zewnętrznych. Dodatkowo sesje z Miha Bodytec podnosi wydolność i wytrzymałość siłową, a odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń i intensywność impulsacji pozwoli na progresywność treningu. Dzięki dużej intensywności i jednoczesnej pracy mięśniowej całego organizmu 30-minutowa sesja EMS to odpowiednik 2 godzin standardowego treningu. Dzięki tej formie aktywności możesz spalić ok 800-1200 kcal w zaledwie 30 minut.Dla kogo elelektrofitness?

System treningowy Miha Bodytec przeznaczony jest właściwie dla każdego. Trening można dostosować zarówno dla osób aktywnych, jak i tych, które dopiero rozpoczynają przygodę z aktywnością fizyczną. Z elektrofitnessu korzystają również zawodowi sportowcy jako uzupełnienie jednostek treningowych. Przedział wiekowy osób, dla których przeznaczony jest trening EMS to 18-80 lat. Tak więc nawet osoby starsze, które posiadają problemy zdrowotne związane z podeszłym wiekiem mogą uczestniczyć w sesjach z Miha Bodytec. Elektrofitness to również świetne rozwiązanie dla kobiet. Trening poprawia napięcia i jędrność skóry, a także znacznie redukuje cellulit. Powoduje także spadek wagi i tkanki tłuszczowej, zmniejszenie obwodów i likwidację dysproporcji mięśniowych. Ems pomaga również w rehabilitacji. Najlepszym przykładem może być piłkarz nożny Łukasz Teodorczyk, który korzystał z systemu EMS w Orto Med Sport w Łodzi. Większość osób, które kiedykolwiek spróbowały elektrofitnessu twierdzą, że wrażenia i efekty treningowe są pozytywnie zaskakujące. A najbardziej zaskakujące jest to, że poświęcając na trening zaledwie godzinę tygodniowo można uzyskać efekty, na które w tradycyjny sposób pracowałbyś kilka razy dłużej.


W Niemczech największa sieć klubów EMS – BODYSTREET

to ponad 200 lokalizacji


EFEKTY:

> Pozbycie się kilogramów

> Zmniejszenie obwodów

> Budowa masy mięśniowej

> Poprawa kondycji i wydolności

> Redukcja cellulitu

> Pozbycie się bólów kręgosłupa

> Przyśpieszenie metabolizmu

> Poprawa samopoczucia

> FIT sylwetka tylko w 30 minut


30 minut EMS = 2h siłownibottom of page