top of page

Czas odwołać lockdown!

Część klubów otwiera się po 17 stycznia w ramach akcji #otwieraMY. MultiSport aktywuje karty partnerskie. Czy w ślad za gigantem pójdą wszystkie siłownie?Polscy przedsiębiorcy mają dość czekania na poluzowanie obostrzeń. W Polsce ten w weekend właśnie rozpoczęła się akcja #otwieraMY. Przedsiębiorcy zdecydowali się na protest, bo uważają, podobnie jak niektóre sądy, że kary sanepidu są niezgodne z konstytucją. Jak piszą na stronie, powołują się na wyrok sądu z Opola:


Zgodnie z Wyrokiem Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu z dnia 27 października 2020 r. II SA/Op 219/20 bez wprowadzenia stanu klęski żywiołowej rząd nie może zakazać określonych zakresów działalności.

Publiczna grupa na Facebooku otwieraMy się liczy obecnie ponad 3,2 tys członków. Administrator zaprasza przedsiębiorców, aby ogłaszali zamiar przyszłego otwarcia dla gości i oznaczali się na interaktywnej mapie. Poniżej link do mapy.


https://newsmap.pl/biznes/?fbclid=IwAR2hSRSjnO2LCLw1UxrVH-hdmoc-AXuGjorr_fXgr9nt3ADkR6TTxpFOOPs


Na profilu #OtwieraMY na Twitterze zamieszczono dziesiątki informacji o lokalach, które są w najbliższym czasie otwarte. Wśród warszawskich miejscówek działać będzie: PiwPaw na ul. Żurawiej 32/34, Angel Events Warszawa i otwarty już wcześniej Fitness for Ladies w Piasecznie. Ciężko im się dziwić, głównym powodem sprzeciwu jest strach przed bankructwem. Większość z firm nie dostaje żadnego wsparcia od rządu.


Drugą sprawą jest ponowna aktywacja kart partnerskich MultiSporta. Dostaliśmy informację, że karty będą aktywowane, jak na to większość użytkowników ze zniecierpliwieniem czekała, jednak, tylko tam gdzie pracodawcy wyrażą na nie ponowną zgodę. Dobrą informacją jest 50% rabat ze względu na działanie określonych obiektów sportowych.


W związku z odblokowaniem Programu MultiSport w okresie od 18 do 31 stycznia, faktura styczniowa zostanie wystawiona proporcjonalnie od dnia uruchomienia Programu, a dodatkowo za wskazany okres obowiązywać będzie rabat w wysokości 50% ceny.

Na stronie internetowej kartamultisport.pl czytamy:


Drodzy MultiSportowcy! Informujemy, że karty będą ponownie działać od 18 stycznia! Co to konkretnie dla Was oznacza? Z aktywną kartą, od poniedziałku…


Możecie korzystać z obiektów działających zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów. Aktualną listę otwartych obiektów znajdziecie w wyszukiwarce obiektów. Wasz ulubiony klub wciąż jest zamknięty, ale nie chcecie odwlekać treningu w nieskończoność?


Mamy dla Was zajęcia online prowadzone przez trenerów z partnerskich obiektów sportowych. Wracają do nas trenerzy i dietetycy, z którymi możecie umawiać się na indywidualne konsultacje video lub na czacie, a także lubiany przez Was Kreator Diety, e-książki i angielski online.


Pamiętajcie, że macie dostęp do platformy z treningami online Yes2Move, kurs mindfulness oraz kurs jogi od podstaw. Pamiętajcie, że ostateczna decyzja o odwieszeniu kart należy do Waszych pracodawców, więc w razie wątpliwości, kontaktujcie się z odpowiednim działem w Waszej firmie.


Jeśli opłacacie dostęp do Programu MultiSport za pośrednictwem platformy PayU, kierujcie pytania na adres bok@benefitsystems.pl

A więc… do dzieła i #MultiSportWraca!


Anna Chajda
źródło: wio.waw.pl
bottom of page