top of page

Karta MultiSport - zawieś lub trenuj online!

Epidemia koronawirusa ma wpływ na praktycznie każdą dziedzinę życia. Chcąc maksymalnie ograniczyć rozprzestrzenianie się choroby niezbędne są działania praktycznie zmieniające nasze dotychczasowe życie. Osoby posiadające karty MultiSport mogą je zawiesić na czas trwania pandemii, firma zachęca również do aktywności fizycznej w domach.Osoby posiadające karty MultiSport, które uprawniały do darmowego albo tańszego korzystania z obiektów sportowych będą mogły je zawiesić na czas trwania pandemii. Firma proponuje swoim użytkownikom albo skorzystanie z oferty online, albo całkowite zawieszenie karty. Trwają obecnie rozmowy z pracodawcami i wypracowywanie najbardziej efektywnej formy dalszej współpracy.


Wierzymy, że nowa, tymczasowa formuła Programu MultiSport odpowie na potrzeby każdej ze stron, a gdy minie epidemia, zapewni nam wszystkim możliwość korzystania z aktywności fizycznej i usług obiektów sportowych – napisano w wiadomości, jaką otrzymały osoby posiadające karty sportowe.

Na stronie MultiSport opublikowany został list do osób korzystających z programu.


Drodzy MultiSportowcy,


W tym wymagającym czasie, zmieniamy się dla Was tworząc atrakcyjną ofertę zajęć online, która będzie wspierać Wasze zdrowie i aktywność fizyczną w warunkach domowych. Program MultiSport nie istnieje bez Was, Waszych Pracodawców i Partnerów, którzy umożliwiają MultiSportowcom dostęp do płatnych zajęć online bez dodatkowych kosztów. Mamy nadzieję, że zechcecie pozostać razem z nami. Wierzymy, że nowa, tymczasowa formuła Programu MultiSport odpowie na potrzeby każdej ze stron, a gdy minie epidemia, zapewni nam wszystkim możliwość korzystania z aktywności fizycznej i usług obiektów sportowych, jakie znacie i lubicie.


Zapraszamy Was do odwiedzania naszego profilu (MultiSport Polska) na Facebooku oraz Strefy MultiSport (www.kartamultisport.pl), gdzie znajdziecie – przygotowane specjalnie na ten trudny okres – dedykowane treningi online, jak również dostęp do zajęć online obiektów partnerskich (które dla innych osób niż Użytkownicy MultiSport prowadzone są odpłatnie).


Strefa Użytkownika na www.kartamultisport.pl oferuje posiadaczom aktywnych kart MultiSport rozszerzoną bibliotekę ebooków i audiobooków, profesjonalne programy żywieniowe, treningi budujące zdrowe nawyki, podcasty z ekspertami oraz materiały edukacyjne. Nie zapominajcie też, że jako Użytkownicy MultiSport możecie codziennie korzystać z darmowej 60-minutowej jazdy rowerami miejskimi w ponad 30 miastach w całej Polsce. Pamiętajcie jednak o zachowaniu środków ostrożności.


Nadal nie zwalniamy tempa. W kwietniu udostępnimy w Strefie Użytkownika konsultacje trenerskie i dietetyczne, platformę do nauki języka angielskiego, materiały wideo i podcasty z psychologami oraz ekspertami od mindfulness, a także animacje sportowe dla dzieci i młodzieży. O kolejnych nowościach powiadomimy Was wkrótce.


Informujemy, że kontynuujemy rozmowy z Pracodawcami w zakresie rozliczeń w okresie epidemii, kiedy dostęp do obiektów sportowych jest niemożliwy. Rozmowy te trwają nadal, gdyż wspólnym celem jest wypracowanie optymalnego dla każdego Pracodawcy rozwiązania (dotyczy to przede wszystkim przypadków, w których karty są finansowane lub współfinansowane przez Pracodawcę). Preferencje z ich strony są różne, dlatego nie możemy działać według jednego szablonu. Zapewniamy, że przedstawiliśmy Pracodawcom propozycje uwzględniające zawieszenie kart, jak również możliwości dostępu do świadczeń online. Prosimy Was o cierpliwość w tym temacie i umożliwienie Pracodawcom podjęcia najlepszych decyzji. Informujemy także, że karty opłacane indywidualnie (PayU) można przedłużyć o miesiąc bez dodatkowych kosztów lub zawiesić.


Dbajcie o siebie – nie tylko o zdrowie, ale też o kondycję fizyczną w tym czasie. Będziemy wracać do Was z kolejnymi propozycjami.


Zespół MultiSport


R.R
bottom of page