top of page

Kolejna zmiana terminu FIBO

To już staje się regułą, że od 2020 roku min. targi FIBO ciągle zmieniają termin organizacji. Pierwotnie planowane na 4 do 7 listopada 2021 r., zostaną zawieszone z powodu trwającej pandemii i istniejących globalnych niepewności. Targi powrócą w 2022 roku, odbędą się w Kolonii od 7 do 10 kwietnia.
FIBO to wiodące targi dla całej branży fitness. Obecnie jednak wiele firm z globalnej branży fitness nadal jest dotkniętych trwającymi ograniczeniami podróżowania.


„Międzynarodowe wydarzenie, takie jak FIBO, jest po prostu niewykonalne w obecnych warunkach. Oczekiwania naszych wystawców, odwiedzających, partnerów i nas co do wiodących na świecie targów nie mogą być spełnione jesienią w tych warunkach”, mówi Benedikt Binder-Krieglstein, CEO organizatora RX Austria & Germany.

„W związku z tym wspólnie z naszymi wystawcami i partnerami postanowiliśmy przełożyć wydarzenie na kwiecień 2022 r.” Oznacza to, że FIBO powróci do swojego zwykłego wiosennego harmonogramu w przyszłym roku.

„W przypadku takiego wydarzenia na poziomie międzynarodowym, my i nasi klienci nadal widzimy zbyt wiele niepewności w branży fitness w 2021 roku. Dlatego teraz jest to kwestia spojrzenia w przyszłość i ponownego uruchomienia się z pełną siłą i energią w przyszłym roku”- mówi Silke Frank, dyrektor ds. wydarzeń w programie.

Pozytywne warunki dla FIBO 2022


Fitness dla wielu z Nas jest stylem życia. Oprócz ogólnoświatowych wysiłków na rzecz poprawy zdrowia poprzez ćwiczenia, wiele innych ważnych tematów, takich jak cyfryzacja, integracja i różnorodność, jest w programie branżowym. Na FIBO 2022 uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję, aby jako pierwsi przetestować innowacje na rynku i wymienić poglądy na tematy przyszłości na poziomie globalnym.


Ogromne zaangażowanie ze strony branży fitness


Dla FIBO w kwietniu 2022 roku istnieje już wiele zobowiązań ze strony branży. Na przykład „Aciso Fitness & Health”, „Core Health + Fitness”, „Johnson Health Tech./Matrix”, „Sports Art”, „True Fitness Technology”, „Keiser Corporation”, „BioTech USA”, „Panatta” , „Gorilla Wear” i „MAC Centercom” wezmą udział.


Dzięki sprawdzonej konstrukcji targi w przyszłym roku zajmą siedem hal i pokryją wszystkie istotne tematy branżowe, takie jak „Sprzęt treningowy”, „Kardio i siła”, „Wellness & Spa”, „Sprzęt do treningu zdrowotnego” czy „Zdrowe odżywianie sportowe” oraz zintegrować nowe obszary, takie jak „Mixed Reality Sports” i innowacje przyszłości, na przykład w dziedzinie zdrowia, cyfryzacji i żywienia.


FIBO Partner Events EuropeActive i Sibec Europe


Wydarzenia zaplanowane równolegle z FIBO będą odbywać się cyfrowo lub na żywo, w zależności od wielkości widowni. Europejskie Forum Zdrowia i Fitness (EHFF) z wysokiej klasy prelegentami odbędzie się 3 listopada, podobnie jak inne wydarzenia EuropeActive, takie jak Europejskie Forum Stowarzyszeń Fitness (EFAF) i Międzynarodowe Spotkanie Standardów (ISM). Oczekuje się, że Szczyt Rady Prezydenckiej odbędzie się z fizycznym, inspirującym, edukacyjnym i nawiązywaniem kontaktów programem na miejscu. Sibec Europe, wiodąca impreza hosted Buyer dla dostawców i operatorów, która pierwotnie miała odbywać się równolegle z FIBO w Kolonii, ściśle współpracuje z EuropeActive w planach organizacji ekskluzywnych wydarzeń w dniach 2-5 listopada. Sibec wkrótce poinformuje o swoim wydarzeniu.


Nadchodzące FIBO odbędzie się w Kolonii od 7 do 10 kwietnia.

O FIBO


To największe na świecie targi fitness, wellness i zdrowia oraz miejsce innowacji, inwestycji i trendów: FIBO w Kolonii to miejsce, gdzie spotyka się cała branża fitness, aspirujący przedsiębiorcy, operatorzy studiów z wielu krajów, trenerzy, sektor opieki zdrowotnej i społeczności fitness. FIBO oferuje międzynarodowy biznes i networking, a także wspaniałe wrażenia na żywo. Informacje handlowe i dalsza edukacja mają również wysoki priorytet na wystawie. W 2022 roku FIBO odbędzie się od 7 do 10 kwietnia. www.fibo.pl


źródło: materiały prasowe
bottom of page