top of page

Letnia gra Multisport powraca!

Pod koniec maja obiekty sportowe, takie jak baseny, kluby fitness czy siłownie, będą mogły wznowić swoją działalność. W związku z tym na początku czerwca rozpocznie się kolejna edycja Letniej Gry MultiSport, której głównym celem jest aktywizacja Polaków do podejmowania regularnej aktywności fizycznej w okresie letnim.MultiSport, w ramach grywalizacji wakacyjnej, promuje także odkrywanie nowych dyscyplin sportowych i zaangażowanie w treningi online.

Wierzymy, że nasza Letnia Gra zmotywuje użytkowników kart MultiSport oraz ich bliskich do powrotu do regularnej aktywności i zadbania o swoją kondycję pod okiem trenerów i instruktorów. Od kilku lat staramy się w ten sposób angażować naszych użytkowników w sezonie wakacyjnym, by dbali o swoje zdrowie, wzmacniali odporność i budowali zdrowe nawyki. To niezwykle ważne zwłaszcza teraz, kiedy widzimy jak duży, negatywny wpływ na nasze zdrowie miała izolacja społeczna i brak dostępu do ulubionych aktywności – podkreśla Emilia Rogalewicz, Członek Zarządu Benefit Systems.

Tegoroczna Letnia Gra to 9 tygodni z 9 różnymi dyscyplinami sportowymi oraz liczne wyzwania, takie jak treningi w obiektach sportowych, quizy wiedzy czy gry relaksacyjne. W tym roku punkty przyznane zostaną także w nowych kategoriach, wspierających różnorodność podejmowanej aktywności i nawiązujących do sportowych trendów, które pojawiły się w okresie pandemii. Punkty w grywalizacji będzie można uzyskać m.in. za wizyty w trzech nowych obiektach sportowych, w których wcześniej nie ćwiczyliśmy oraz za wykonanie treningów online na platformie Yes2Move.com lub w ramach treningów live, udostępnianych przez partnerów Programu MultiSport.

Wszystkie punkty zebrane do 11 sierpnia 2021 roku będzie można wymienić na nagrody, takie jak zegarki sportowe, bony zakupowe czy akcesoria treningowe, a także przeznaczyć zdobyte punkty na wsparcie wybranej akcji charytatywnej w ramach Dobrego MultiUczynku.


Każdego roku Letnia Gra angażuje tysiące użytkowników. Ważnym efektem tej sportowej rywalizacji są nie tylko nagrody, ale także zdrowszy tryb życia i lepsze samopoczucie jej użytkowników.


Jak wynika z badania MultiSport Index Pandemia, w 2020 roku 65 proc. Polaków podejmowało aktywność fizyczną przynajmniej raz w miesiącu, jednak z powodu pierwszego lockdownu, aż 43 proc. z nich znacząco ograniczyło treningi. Najczęściej wskazywanym powodem tej zmiany było zamknięcie obiektów sportowo-rekreacyjnych. Zgodnie z zapowiedziami rządu, 28 maja branża fitness będzie mogła wznowić działalność po trwającej ponad pół roku przerwie spowodowanej pandemią.źródło: biuroprasowe.benefitsystems.pl


bottom of page