top of page

Multisport ZA DARMO dla senatorów!

Marszałek Tomasz Grodzki (62 l.) Postanowił zadbać o dobro senatorów i podarować im prawdziwy prezent! Dzięki porozumieniu zawartemu przez Prezesa Rady Ministrów w czerwcu tego roku, przedstawiciele Izby Gospodarczej mogą korzystać z tzw. Karty multisport. Za pieniądze podatników mogą grać w squasha lub ćwiczyć jogę!
Ten luksus kosztuje, Grodzki na ten cel przeznaczył 114 tysięcy złotych. Karta sportowa jest wydawana senatorowi składającemu wniosek. Obecnie 52 senatorów korzysta z tych kart. Senatorowie mogą korzystać z basenów, saun, sal gimnastycznych, lodowisk, squasha i fitness w całej Polsce. Kto nie chciałby skorzystać z takiego przywileju, przecież sport to zdrowe.


"- Każdy senator, który sam zechce skorzystać z karty multisport, ma prawo zgłosić do programu także do dwóch osób towarzyszących oraz nieograniczoną liczbę dzieci" – taką wiadomość otrzymał super express. Urzędnicy marszałka Grodzkiego, zastrzegając jednak koszt abonamentu dla osób towarzyszących i dzieci pokrywają senatorowie z własnej kieszeni.


K.S.

bottom of page