top of page

Najlepsze treningi online | wideo


W czasie kwarantanny kusi, żeby spędzić całą dobę przed Netfliksem. Ale brak ruchu powoduje gorsze samopoczucie. Dla zdrowia powinniśmy przecież pokonywać dziennie 10 tys. kroków. Czym zastąpić spacery? Warto ćwiczyć choć raz dziennie, a internetowa oferta wspólnych ćwiczeń jest nieograniczona. Potrzebujesz tylko podłogi, maty, hantli lub innych przyrządów, wygodnego ubrania i co najważniejsze, mobilizacji.



Tańcz i trenuj !

Tracy Anderson opracowała autorską metodę ćwiczenia mięśni podczas wykonywania płynnych, tanecznych ruchów. A na dowód jej skuteczności pokazuje zjawiskową figurę. Dla kogo trening z Tracy będzie idealny? Dla tych osób, które lubią się zdrowo spocić, a wysiłek fizyczny kojarzy im się z ruchem w bardzo szybkim tempie. Sama prowadząca daje z siebie na macie lub na podłodze 200 procent, zmuszając do działania wszystkie partie mięśni – zarówno ukośne mięśnie brzucha, jak i mięśnie pośladków, wewnętrzne i zewnętrzne uda czy ramiona. Dla wzmocnienia efektu trenerka często sięga po hantle. Jeśli ich w domu nie masz, możesz podnosić dwa bidony wypełnione wodą. Tracy Anderson wyjątkowy nacisk kładzie na ćwiczenie mięśni brzucha, które nie tylko wpływają na zaznaczenie talii, ale przede wszystkim podtrzymują mięśnie szkieletowe pleców. A te po kilku dniach siedzenia w miejscu już dają o sobie znać. Gdzie szukać jej treningów? Fragmenty znajdziesz na Instagramie (@tracyandersonmethod), resztę – w jej studiu online.



Domowe studio fitness fitanka.pl

Nie wiesz, czy masz ochotę na pełen wycisk czy spokojny trening? Zapisz się na platformę fitanka.pl, gdzie znajdziesz aż 250 treningów na wszystkie partie ciała. A w dodatku zajęcia Nie można dopasować do wybranego przez siebie stopnia trudności. Anna Dziedzic, trenerka fitness, blogerka, fitmama i absolwentka AWF, stworzyła fitness club dostępny z każdego miejsca na świecie. Są tu m.in. dostępne ćwiczenia dedykowane kobietom w ciąży lub tuż po urodzeniu dziecka, cardio i wzmacnianie, trening boksera, pilates z piłką, rozgrzewka killer, dynamiczne rozciąganie czy turbo spalacz (interwały). Teraz fitanka.pl oferuje dołączenie do jej platformy z kuponem zniżkowym. Po wpisaniu ZOSTAJEWDOMU 30-dniowe konto premium można mieć za połowę ceny.



Spokojna joga i medytacja

Dla początkujących i poszukujących wytchnienia od trosk. Eli Wierkowska na każdym kroku podkreśla, że trzeba mieć do wszystkiego dystans – do życia i do praktyki jogi podchodzić spokojnie. I nie wymagać od siebie danego dnia więcej, niż ciało jest w stanie dać. Wierkowska tłumaczy, jak wykonać poszczególne asany z obłędną dokładnością. Można tu znaleźć filmy dedykowane konkretnym potrzebom jak: joga na więcej siły, Detox Yoga czy joga na dobranoc. Niezwykle istotne w czasie kwarantanny jest wysypianie się i miarowy oddech, więc warto skorzystać z wiedzy doświadczonej Eli, która poza ćwiczeniami uczy także medytacji.




źródło: vogue 
bottom of page