top of page

Narodowy Tydzień Fitness!


Zapisy do akcji “Narodowy Tydzień Fitness”, której organizatorem jest Polska Federacja Fitness nadal w toku! Celem akcji jest aktywizacja polskiego społeczeństwa oraz pomoc branży fitness, która mocno ucierpiała podczas lockdownu. W ramach inicjatywy w dniach 19.10.2020-26.10.2020 wszystkie obiekty partnerskie akcji otworzą swoje drzwi bez żadnych opłat i zobowiązań!Polska Federacja Fitness we współpracy ze wszystkimi przedstawicielami branży fitness, zaprasza entuzjastów aktywnego i zdrowego trybu życia oraz wszelkie osoby, które jeszcze nigdy nie miały okazji odwiedzić obiektów takich, jak: kluby fitness, siłownie, szkoły tańca, szkoły sztuk walki oraz wiele innych – do dołączenia do Narodowego Tygodnia Fitness Inspiracją dla tego wydarzenia m.in. chęć edukacji społeczeństwa w Polsce, bez względu na wiek oraz udostępnienie jak największej ilości obiektów sportowych i rekreacyjnych bez żadnych opłat przez 7 dni w całej Polsce. W dniach 19.10.2020 – 26.10.2020 w placówkach uczestniczących w programie każdy będzie mógł skorzystać z usług w danym obiekcie całkowicie za darmo.


CEL AKCJI

Polska jest jednym z krajów o najniższym wskaźniku aktywności fizycznej w Europie, gdzie od ponad 3 lat w/w zmienna pozostaje na poziomie ok. 7% społeczeństwa. Polska Federacja Fitness, zrzeszająca przedsiębiorców z branży fitness, wychodzi naprzeciw wyzwaniu dot. edukacji społeczeństwa, aby w sposób praktyczny pokazać, że każdy z Nas potrzebuje ruchu. W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, powstała inicjatywa Narodowego Tygodnia Fitness, podczas którego wszystkie obiekty partnerskie w/w akcji w dniach 19.10.2020 – 26.10.2020, otworzą swoje drzwi bez żadnych opłat i zobowiązań, celem budowania świadomości na temat pozytywnych skutków wynikających z aktywności fizycznej.


KTO MOŻE UCZESTNICZYĆ W NTF?


Każdy. Akcja skierowana jest do wszystkich grup wiekowych – od najmłodszych do najstarszych. Podczas Narodowego Tygodnia Fitness wszystkie obiekty uczestniczące w akcji będą przygotowane pod kątem programowym tak, aby każdy użytkownik mógł poczuć wartość dodaną podczas swojej wizyty lub wizyt w danym obiekcie lub obiektach.Szczegółowy regulamin akcji, w którym zawarte będą niezbędne informacje dot. zasad zapewniających bezpieczeństwo i transparentność wydarzenia można znaleźć pod tym adresem.


JAK WZIAĆ UDZIAŁ?

Aby wygenerować Voucher uprawniający do skorzystania z klubów, które dołączyły do programu NTF, wypełnij swoje dane w formularzu kontaktowym na stronie internetowej narodowytydzienfitness.pl. Po ich uzupełnieniu otrzymasz imienny Voucher NTF na Swoją skrzynkę mailową. Pamiętaj, aby przed skorzystaniem z Vouchera sprawdzić na mapie, które kluby i obiekty dołączyły do akcji oraz wybierz te, które znajdują się w Twojej okolicy. Wiele klubów posiada obowiązek wcześniejszej informacji o Twoim przybyciu w celu ułatwienia zachowania należytych standardów w zakresie wymogów sanitarnych. Aktywność fizyczna to podstawa naszej odporności ! Nie bójmy się żyć aktywnie ! #WłączAktywność!
Filip Przybylski 
źródło: PFF
bottom of page