top of page

Program "MultiSport" zawieszony!

W nocy opublikowane zostało rozporządzenie dotyczące kolejnych obostrzeń, które wejść w życie mają tuż po świętach. Zgodnie z przewidywaniami branży fitness z siłowni czy basenów będą mogli korzystać wyłącznie profesjonalni sportowcy.Na FB MultiSport pojawiła się informacja:


"W związku z zapowiedzianym przez rząd wprowadzeniem dodatkowych ograniczeń na terenie całego kraju, w tym zamknięciem wszystkich obiektów sportowo - rekreacyjnych uprzejmie informujemy, że Program MultiSport będzie automatycznie zawieszony od 28 grudnia br. do 17 stycznia 2021 roku, bez konieczności podejmowania jakichkolwiek działań z Waszej strony.


Ponowna aktywacja zawieszonych kart MultiSport nastąpi 18 stycznia 2021 r.

Pozostajemy w kontakcie z Waszymi Pracodawcami, a o zmianach w zakresie działania Programu Multisport będziemy Was informować na bieżąco."


Polska Federacja Fitness


Według Napiórkowskiego sytuacja w branży już teraz jest katastrofalna, a liczba klubów i siłowni, które podjęły decyzję o zamknięciu, "rośnie nie arytmetycznie, ale geometrycznie". - Mamy 21 grudnia, a kwota, która wpłynęła z jakiejkolwiek tarczy do naszej branży wynosi 0 zł. Od dwóch miesięcy jesteśmy bez żadnego wsparcia - wytknął gość TOK FM


Dyskoteki, baseny, siłownie nadal zamknięte

I tak zgodnie z nowym rozporządzeniem od 28 grudnia do 17 stycznia ustanowiony został zakaz prowadzenia przez przedsiębiorców działalności związanej z prowadzeniem dyskotek i klubów nocnych, basenów, aquaparków, siłowni, klubów i centrów fitness oraz działalności usługowej związanej z poprawą kondycji fizycznej (ujętej w Polskiej Klasyfikacji Działalności w podklasie 96.04.Z)

Z rozporządzenia wynika, że do 17 stycznia nadal normalnie prowadzić swojej działalności nie będą mogli przedsiębiorcy związani z hotelarstwem.


A.K.
bottom of page