top of page

Staying in is the new going out, czyli pierwszy wirtualny pub!

W czasach pandemii powstały już wirtualne galerie sztuki, teatry a Netflix oferuje wspólne oglądanie. Browar Brewdog postanowił wystartować z nową inicjatywą w postaci wirtualnego pubu!

Pochodzący ze Szkocji browar Brewdog to jeden z pionierów piwa rzemieślniczego. Firma ta nie tylko robiła piwo (i mamy nadzieję, że nadal będzie je robić), ale również prowadziła sieć barów. Te w obecnej sytuacji nie mogą być oczywiście otwarte, dlatego Brewdog uznał, że odpowiednim krokiem będzie otwarcie knajp w formie wirtualnej.


Brewdog podążył w ten sposób szlakiem wytyczonym przez wiele innych instytucji, którzy z powodu niemal globalnej kwarantanny zostały niejako zmuszone do przystosowania się do funkcjonowania w internecie. Jak taki wirtualny pub ma wyglądać? Wiemy, że Brewdog Online Bar zostanie otwarty 27 marca, a organizatorzy mają w planach nie tylko połączenie swoich gości w formie wideokonferencji. W programie rozrywek znajdą się degustacje, warsztaty dla piwowarów domowych, quizy oraz muzyka muzyka na żywo.


Na blogu Brewdog możemy przeczytać:


Wkrótce udostępnimy dalsze szczegóły i pełny harmonogram wydarzeń na naszych kontach na Twitterze i Instagramie. Przygotuj się, aby dowiedzieć się, gdzie będzie hostowany BrewDog Online, jak możesz wziąć udział i czego jeszcze możesz się spodziewać. Przygotuj się na piwo, zaloguj się i spotykaj się ze społecznością BrewDog.

Renata M. Roman
bottom of page