top of page

Trening charytatywny, brzuszki dla Eweliny!

Pandemia spowodowała zamknięcie siłowni, wielu trenerów zostało bez środków do życia lub z ograniczonymi środkami. Doskonale wiemy, że trenerzy to ludzie z ogromnymi pokładami pozytywnej energii i chęciami do działania. Grupa trenerów z Otwocka zorganizowała trening charytatywny dla swojej koleżanki, Eweliny Pakulskiej, która choruje na nowotwór. Akcja odbywa się online i każdy może wziąć w niej udział!Trening Charytatywny


Aktywność fizyczna połączona z pomaganiem to najlepszy rodzaj sportu.

Aby wesprzeć zbiórkę pieniędzy, grupa Trenerów zorganizowała prosty charytatywny trening - BRZUSZKI DLA EWELINY! Otwoccy sportowcy i społeczność Otwock, miasto z dobrym klimatem, znani są z wielkich serc i chęci pomagania, dlatego niezależnie od tego, czy jesteście amatorami, czy zawodowymi sportowcami, poprzez zabawę i trening możemy zebrać pieniądze, aby pomóc.


Jak pomóc?


W niedzielę, 7 lutego o godzinie 11:00 odbędzie się wydarzenie sportowe (OnLine) "BRZUSZKI DLA EWELINY". Wspomagamy w ten sposób Ewelinę w walce z chorobą nowotworową. Aby uzyskać dostęp do streamingu online należy dokonać wpłaty darowizny w kwocie 20 zł na działalność statutową Fundacji.

Wpłaty można dokonać za pomocą tego linku:

https://www.siepomaga.pl/ewelina-pakulska

Koniecznie z dopiskiem EWELINA PAKULSKA - BRZUSZKI.


8 wspaniałych trenerów:

Żaneta Kornatowska, Artur Jobda, Fitnessowe Love by Aleksandra, Bartek Zajączkowski, Katarzyna Łuniewska, Paulina Piętka, Krzysztof Kasprzak, Łukasz Jesiotr i najlepsze ćwiczenia na brzuch. Wejście na trening od 20 zł. Link do treningu poniżej, pamiętajcie, że każdy musi zainstalować bezpłatną aplikacje ZOOM i do dzieła!

https://zoom.us/j/98136539967...Kilka słów o Ewelinie


Na stronie internetowej przeznaczonej do zbiórki pieniędzy czytamy:


Ewelina to młoda, pełna życia 35-letnia kobieta. Uwielbia jazdę konną oraz zwierzęta, a swoją pasją do kwiatów zaraża wszystkich dookoła! Sama produkuje świecie, a jej kompozycje roślinne w słoju ozdabiają pięknie dom większości koleżanek. To życie, pełne pasji i radości przerwała brutalna diagnoza - nowotwór piersi.


Ewelina zawsze jest chętna do pomocy, często myśli o jeden krok do przodu i wyprzedza działanie, niejednokrotnie ratując innych przed opresją lub niechcianymi skutkami inne osoby. Nie wyobrażamy sobie życia bez niej, bez jej uśmiechu, inicjatywy, dobrego serca. To takie niesprawiedliwe, że okrutna choroba spotkała właśnie ją.


Nowotwór złośliwy piersi brzmi jak wyrok. Ze względu na sytuację panującą w kraju - epidemię covid-19, planowana operacja została przełożona na późniejszy termin. Niestety, nadal nie został wyznaczony


Na tę chwilę Ewelina wraz z mężem znaleźli klinikę we Francji, która podjęła się leczenia pomimo pandemii. Wspólnymi siłami uzbieraliśmy pieniądze na pierwsze kroki leczenia, lecz środki te bardzo szybko się kończą. Do tej pory nie wiemy, ile ostatecznie będzie kosztować całe leczenie - będzie to zależne od przebiegu sytuacji. Szacunkowa cena całej terapii wraz z przejazdami do Francji to około 200 000 złotych.


Będziemy wdzięczni za każdą pomoc finansową, każdą modlitwę, każde słowo wsparcia, dzięki któremu nadzieja i wiara w to, że Ewelina pokona tak trudnego przeciwnika, nie zgaśnie. Zjednoczmy się dla niej! Pomóżmy jej w walce z rakiem!


link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/ewelina-pakulska

Kasia Skowrończyk


bottom of page