top of page

Udało się, wracamy do gry!

"Wzmagająca na sile pandemia, spowodowała ponowne zamknięcie siłowni, pozbawienie spółki głównego źródła przychodów" - sieć Fitness World złożyła wniosek o upadłość ponad miesiąc temu. Dzisiaj pojawiła się wiadomość o wznowieniu działalności!
Po wstrząsającej informacji o ponownym zamknięciu siłowni, pozbawienia spółki głównego źródła przychodów, a w rezultacie możliwości regulowania swoich zobowiązań, przez co spółka stała się niewypłacalna. W związku z tym właściciel Fitness World sp. z o.o. złożył wniosek o upadłość Fitness World sp. z o.o. – czytamy.

.w oświadczeniu firmy.

Dzisiaj została opublikowana informacja na stronie Fitness World:


"Pozyskaliśmy bardzo interesującego inwestora strategicznego. Medicover, czyli firmy, która od 25 lat zapewnia opiekę medyczną dla firm na polskim rynku. To również właściciel operatora pakietów sportowych OK System, która pozwala pracownikom na korzystanie z dobrodziejstw siłowni, aquparków, basenów, szkół jogi i tańca, kręgielni czy torów gokartowych.


Dzięki takiemu wsparciu mamy możliwość ponownie otworzyć nasze kluby! Twoje członkostwo zostanie odmrożone w dzień ponownego otwarcia wszystkich klubów - poinformujemy Cię o tym w kolejnej wiadomości. Niewykorzystane środki za karnet w październiku zostaną przeksięgowane na poczet 14 dni od momentu otwarcia klubów.


Stale monitorujemy sytuację związaną z pandemią Covid-19 i na bieżąco aktualizujemy wytyczne obowiązujące w Polsce. Powrót na siłownie będzie zgodny ze wszelkimi zaleceniami.

Mamy nadzieję, że będziesz kontynuował z nami aktywny styl życia i budowanie zdrowych nawyków!


Do zobaczenia w klubach!"


A.K.
bottom of page