top of page

USA: Siłownia oferuje darmowy karnet dla niezaszczepionych!


Właściciel siłowni w New Jersey (USA) Ian Smith już na początku pandemii postanowił sprzeciwić się restrykcjom i otworzył lokal mimo obostrzeń. Teraz postanowił wyjść z nową "promocją" - oferuje darmowy karnet osobom, które zrezygnują z zaszczepienia się przeciw COVID-19.Mimo że na całym świecie firmy „zachęcają” do szczepień, są też przedstawiciele opozycyjnego nurtu. W Izraelu oferowano młodym darmowe, bezalkoholowe drinki za szczepienie. W USA za okazaniem certyfikatu szczepienia sieć Krispy Kreme oferuje natomiast darmowe pączki. Tymczasem właściciel jednej z siłowni wpadł na kontrowersyjny pomysł.


Właściciel siłowni Atilis Gym w Bellmawr w New Jersey w maju 2020 r. otworzył siłownię sprzeciwiając się obostrzeniom wprowadzonym przez gubernatora Phila Murphy'ego. W sumie nałożono na niego kary w wysokości 130 tys. dolarów.


"W świetle tego, że Krispy Kreme oferuje swoim klientom darmowe pączki za przyjęcie szczepionki, my w The Atilis Gym rozdajemy darmowe członkostwa wszystkim, którzy się nie zaszczepili. Wierzymy w zdrowie - w prawdziwy sposób - poprzez ćwiczenia, dobrą dietę, duże ilości witaminy D i cynku oraz przestrzeń do rozładowania stresu." - napisał na Twitterze we wtorek.
Jak wynika z danych Uniwersytetu Johna Hopkinsa, w New Jersey, od wybuchu pandemii odnotowano blisko 900 tys. przypadków zakażeń. Zmarło 24 tys. 330 osób. W całym kraju odnotowano ponad 30 mln 700 tys. przypadków, zmarło 559 tys. 744 pacjentów.Kasia Skowrończyk
źródło: materiały prasowebottom of page