top of page

Weekend z rabatami!

Kolejny weekend z rabatami! W dniach 27-29 marca 2020 szukaj zniżek w magazynach ELLE, ELLE MAN, Glamour i naszym artykule!Akcja “Szaleństwo Zakupów” ogarnia całą Polskę. W dniach 27-29 marca br. znajdziesz atrakcyjne rabaty w magazynach ELLE, ELLE MAN i Glamour! Dzięki rabatom w sklepach stacjonarnych i internetowych kupisz odzież, obuwie, torebki, kosmetyki, perfumy, akcesoria do wnętrz w cenach średnio obniżonych o 25%. Niektóre firmy oferują nawet 80% rabatu.


Jak skorzystać z rabatów podczas "Szaleństwa Zakupów"?


Jeśli stawiasz na wygodę i nie chcesz tracić czasu na stanie w kolejkach, zachęcamy do robienia zakupów przez internet w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Żeby zapłacić mniej w sklepie internetowym, podczas składania zamówienia należy użyć kodu rabatowego dostępnego w magazynie ELLE, ELLE MAN, Glamour i w linku poniżej. Czasopismo kupisz w kioskach i wybranych punktach z prasą. Pamiętaj, że kupony nie łączą się z innymi promocjami.


W jakich sklepach kupować w czasie trwania akcji “Szaleństwo Zakupów”?


Lista firm biorących udział w wydarzeniu zakupowym jest szeroka. Promocje obejmują przede wszystkim produkty z kategorii moda, kosmetyki oraz obuwie.


Link do kodów rabatowych online:

https://www.picodi.com/pl/inspiracje/weekend-znizek#cid=231070


Udanych zakupów!


R.R.
bottom of page