top of page

Wynajem modułowej siłowni na godziny.


Polska firma NRGBOX koło Poznania stworzyła przydomowe siłownie, które można wynająć na określony czas. Godzina treningu w wyposażonym w sprzęt obiekcie kosztuje 30 zł a w tym samym czasie ćwiczyć mogą maksymalnie dwie osoby.Design

Wnętrze NRGBOX zostało zaprojektowane tak, aby w wygodny sposób realizować plan ćwiczeń, samemu dowolnie aranżując przestrzeń. Dbałość o detale i sprytne rozwiązania architektoniczne pozwalają czuć się wyjątkowo. Sportowa podłoga amortyzuje każdy twój ruch, a efekt prywatnego, eleganckiego wnętrza osiągamy dzięki wykorzystaniu egzotycznego drewna i skóry.


Jakość wykończenia i trwałość materiałów pozwalają czuć się swobodnie. Wytrzymała konstrukcja, która powstała z 2200 kg wysokiej jakości stali, gwarantuje poczucie bezpieczeństwa podczas aktywności naszej i naszych najbliższych. Każdy NRGBOX powstaje w oparciu o indywidualne potrzeby, dlatego dopasowuje się do Twoich wymagań tworząc idealne warunki do treningu.


Inteligentne rozwiązania wprowadzają domową siłownię na wyższy poziom. Dzięki urządzeniu typu split, które chłodzi latem i grzeje zimą, możesz cieszyć się z treningów przez cały rok. Wykorzystanie głośników BOSE tworzy wyjątkowy klimat w czasie treningów, a kamera pozwala zarówno śledzić, co się dzieje we wnątrz oraz otwiera możliwość wspólnych ćwiczeń. Natomiast numeryczna klawiatura umożliwia łatwy i bezpieczny dostęp do NRGBOX.


Przydomowa siłownia na godziny

Od października 2020 r. przydomowa siłownia stoi w Poznaniu obok stacji paliw przy ulicy Bukowskiej, niedaleko lotniska Ławica. Maksymalnie mogą korzystać z niej dwie osoby.


Pierwszy prototyp naszej siłowni powstał w 2017 r. Pojawiliśmy się z nim na targach FitExpo na Międzynarodowych Targach Poznańskich, gdzie otrzymaliśmy nagrodę Złoty Medal. W tym samym roku rozpoczęliśmy też proces produkcji i sprzedaży produktu w kilku wariantach wizualnych – mówi w rozmowie z Business Insider Polska Leszek Filipiak, prezes NRG Solutions.

Obiekt jest wyposażony w maszyny i akcesoria do ćwiczeń. Godzina treningu kosztuje 30 zł (płaci się od godziny, a nie osoby, więc jeśli na wynajem zdecydują się dwie, to koszt dzieli się na pół).


W tej chwili firma ma w sprzedaży kilka modeli przydomowych siłowni, które różnią się m.in. częścią zewnętrzną – układem okien. Niektóre są bardziej przeszklone, inne kameralne.Kto jest klientem?

Produkt jest odpowiedzią na niespełnione dotąd marzenia o własnej siłowni wielu ludzi, którzy budując dom, nie pomyśleli o własnej siłowni, albo inaczej: świadomie chcą ją mieć gdzieś w zaciszu ogrodu. Podobnie wiele firm czy hoteli dopiero po jakimś czasie dostrzega potrzebę posiadania strefy fitness. Przede wszystkim jednak klientami są osoby indywidualne, a poza hotelami kluby sportowe oraz firmy. NRGBOX daje wiele możliwości zastosowań. To miejsce treningu, studio tańca, rehabilitacji czy też prywatna strefa wellness. Jest produktem stworzonym z myślą o najbardziej wymagających.
Kasia Skowrończyk 
źródło: materiały prasowe


bottom of page